Кошик 0
Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
292.00 грн. 277.00 грн.

Підстилка Kaytee Soft Granule для гризунів, дрібних тварин, птахів, рептилій, целюлоза

ВИГІДНА ЦІНА
Підстилка Kaytee Soft Granule для гризунів, дрібних тварин, птахів, рептилій, целюлоза
Виробник: Kaytee
Код товару: 35-008578
Штрихкод:
Відгуки: (0)
Немає у наявності
Акція закінчиться через:
днів
:
годин
:
хвилин
:
секунд
292.00 грн.
-5%
277.00 грн.
Характеристики: (дивитися всі)
Улюбленець
Для дегу/Для кроликів/Для щурів/Для морських свинок/Для мишей та піщанок/Для хом'ячків/Для шиншил/Для всіх видів пташок
Вид
Целюлоза

Kaytee Soft Granule КЕЙТІ СОФТ ГРАНУЛА ДРІБНА підстилка для гризунів, дрібних тварин, птахів, рептилій, целюлоза

Підстилка Kaytee Soft Granule СОФТ ГРАНУЛА ДРІБНА у вигляді екологічно чистих целюлозних мікро грай птахів, гризунів – екстра легка і екстра повітряна, що забезпечує найбільш природне середовище проживання для домашніх вихованців. середовище проживання домашнього улюбленця завжди чисте і свіже.
- ВИКЛЮЧНІ ВСПОЖУВАЛЬНІ ЗДІБНОСТІ - природна поглинаюча дія і висока абсорбційна здатність целюлози допомагають утримувати вихованця та його житло сухим і чистим.
- НАТУРАЛЬНА І БЕЗПЕЧНА – натуральна, не містить ароматичних олій та хімічних компонентів, не токсична при поїданні. Матеріал, з якого виготовлена ??підстилка Clean&Cozy, відповідає стандартам FDA щодо харчових продуктів. Не дратуватиме дихальні шляхи маленького вихованця.
- ІДЕАЛЬНА ДЛЯ НОВОРОДЖЕНИХ – м'яка, пухнаста, тепла і суха сприяє іграм, роїнню і гніздування, комфортна для крихітних ніжок і пузиків маленьких домашніх улюбленців. не інфікує рани.
- Тривале використання та легке прибирання – СКІЛЬКИ НАСИПАТИ ПІДСТИЛКИ У КЛІТКУ?
- Якщо ви хочете, щоб ваш маленький вихованець рив норки і будував ходи, рекомендуємо розмістити на дні клітки підстилку шаром, товщиною 5-8 см залежно від розміру тварини.
- Якщо Ви використовуєте гранульований деревний наповнювач (пелети), рекомендуємо для захисту маленьких лапок гризуна насипати зверху деревних гранул підстилку, шаром, товщиною 2-3 см. У такому випадку ніжні лапки вашого улюбленця будуть під екстразахистом - він почуватиметься більш комфортно! Але зможе рити норки, т.к. невелика товщина підстилки не дозволить глибоко йому зариватися, а дерев'яні гранули, які знизу підстилки, не пристосовані для роїння. - Якщо ваш маленький улюбленець вихований і справно користується лотком, ви можете в якості наповнювача в лоток використовувати кварцовий мега всмоктувальний наповнювач Capsul КАПСУЛ або натуральний всмоктувальний наповнювач Cat Leader КЕТ ЛІДЕР, а в підстилці КЛИН&КОЗИ він зможе жити, як у повітряній хмарі - зможе гратися, нескінченно проривати ходи або і щасливий.

ЯК ЧАСТО ЗМІНЯТИ ПІДСТИЛКУ?
- Мікрогранульована целюлозна підстилка добре вбирає вологу і утримує неприємні запахи. Тому, змінювати підстилку в клітці необхідно в міру необхідності, а частота прибирання залежатиме від кількох важливих моментів: розміру клітки, кількості вихованця в клітці, розміру гризуна, і, важливо - чи користується ваш маленький вихованець лотком з наповнювачем або справляє всі свої потреби прямо у підстилку.

- Артикул: 008578.< Об'єм упаковки: 10 л. Габарити упаковки (Ширина х Висота х Глибина): 24х44х10 см. - Артикул: 008592. Об'єм упаковки: 50 л. Габарити ящика (Ширина х Висота х Глибина): 50х47х30 см. - Колір: натуральний. - Матеріал: целюлоза.

  1. Перед використанням добре розпушіть підстилку.
2. Розмістіть у клітці підстилку шаром товщиною від 2,5 см до 7,5 см. 3. Змінюйте підстилку в клітці 1 раз на тиждень або при необхідності.
4. Регулярно робіть вологе прибирання клітки. Потім ретельно протирайте клітину чистою сухою серветкою.
5. Завжди заміняйте підстилку на нову.

ПРИМІТКА:

Деталі товару
Улюбленець
Для дегу/Для кроликів/Для щурів/Для морських свинок/Для мишей та піщанок/Для хом'ячків/Для шиншил/Для всіх видів пташок
Вид
Целюлоза
Відгуки
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар. Станьте першим, залиште свій відгук.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.